Case Open. Forum Strategii Marketingowej

Opublikowano: 01-02-2016

Maciej Tesławski, Marek Staniszewski, Marcin Kalkhoff, Robert Kozielski i wielu innych najlepszych strategów w Polsce w jednym miejscu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak tworzyć content spersonalizowany z dokładnością do jednej osoby, jak badać emocje Twoich klientów, jak wykorzystać nowoczesny know-how w budowaniu strategii i przede wszystkim jakich błędów unikać i czego się wystrzegać podejmując decyzje strategiczne - weź udział w Case Open!


Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję Case Open. Forum Strategii Marketingowej, która odbędzie się 14 kwietnia 2016 r. w Warszawie (hotel Radisson Blu Sobieski). Wydarzenie poświęcone tworzeniu strategii marketingowych w Polsce.

10 najlepszych strategów w Polsce podzieli się swoimi doświadczeniami w tworzeniu i wdrażaniu strategii marki. Omówią wyłącznie polskie kampanie, wykraczające poza ogólnie przyjęte schematy – takie, o których mówi się „szkoda, że to nie był mój pomysł”.


Case Open 2016 to okazja, aby posłuchać oraz podyskutować z: Maciejem Tesławski, Markiem Staniszewskim, Marcinem Kalkhoffem, Arkiem Szulczyńskim, Michałem Banachem, Pawłem Nizińskim, Robertem Kozielskim, Lechem C. Królem, Bartłomiejem Walasem oraz Ewą Łabno-Falęcką. Prelegenci Case Open 2016 to śmietanka najlepszych marketingowców w kraju.


Wiodące tematy Case Open 2016:

  •     Odwaga w podejmowaniu decyzji strategicznych
  •     Marketing branż z zakazami
  •     Metody biometryczne w służbie biznesu
  •     Budowanie wartości marki poprzez czynienie dobra
  •     Marketing i prowadzenie biznesu po doświadczeniu CSR
  •     Tworzenie contentu spersonalizowanego z dokładnością do 1 osoby
  •     Pozycjonowanie kulturowe marki
  •     Kampanie wizerunku i produktów turystycznych

 

Do zobaczenia
www.caseopen.pl

Komunikacja marketingowa 2030
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej
[profiler]
Memory usage: real: 18087936, emalloc: 17603544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem