MixerHR - Patronujemy konferencji

Opublikowano: 09-08-2016

Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Słowa i Myśli zostało partnerem medialnym konferencji MixerHR w Gliwicach, która odbędzie się w dniach 28-29 września 2016 roku.


Zaproszeni na konferencję prelegenci to praktycy branży HR, ludzie z pasją, specjaliści o unikalnym doświadczeniu. Osoby, które mają wiele do powiedzenia i znają najnowsze trendy na rynku, a przede wszystkim są otwarte na dzielenie się swoją wiedzą.


To będzie prawdziwe wyzwanie HR! 2 dni pełne inspirującej wiedzy, najnowszych trendów i nowinek branżowych. Dzień pierwszy to 12 dynamicznych prezentacji. Dzień drugi to maraton szkoleniowy – 12 narzędziowych warsztatów, m.in. autorek Katarzyny Dujanowicz oraz Anny Chraniuk, których książka Superwizja w coachingu zostanie wydana wkrótce przez nasze wydawnictwo.


Styl konferencji można skrócić do tych słów: krótko, konkretnie i na temat. Formuła zwartych, rzeczowych wystąpień gwarantuje optymalny przekaz wiedzy i ma inspirować do zmian w kluczowych obszarach HR. Merytoryka wystąpień to zawsze najważniejsza wartość.


Serdecznie zapraszamy HR menedżerów, dyrektorów i konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR business partnerów.


Dlaczego warto:

- 8 dynamicznych prelekcji, 3 inspirujące case studies, 2 praktyczne warsztaty i… 1 energetyczna niespodzianka,

- networking - w postindustrialnej scenerii budynku dawnej Kopalni Węgla Kamiennego będziemy chłonąć najbardziej użyteczne rozwiązania HR, w przerwach konferencji z filiżanką dobrej kawy konkurować będą partnerzy i sponsorzy - oczywiście będzie też okazja, by porozmawiać z prelegentami,

- baza wiedzy - projekt MixerHR skierowany jest do wszystkich, którzy zainteresowani są rozwojem branży Human Resources, zapraszamy na naszą konferencję praktyków HR, menedżerów i konsultantów personalnych, dyrektorów HR, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, mentorów i coachów oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą HR,

budujemy silną społeczność, która wspiera się informacyjnie, merytorycznie i narzędziowo. Dołącz do nas!

 

Więcej o MixerHR przeczytacie tutaj.

Marketing nieruchomości
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej