PR-owcy oczami polskich dziennikarzy

Opublikowano: 16-02-2015

Grzegorz Miecugow, Maciej Orłoś, Tomasz Machała – znani polscy dziennikarze wkrótce wystąpią w Rzeszowie w zupełnie innej niż dotychczas roli. Rozpoznawalne z telewizji, prasy i internetu osobowości będą uczyć specjalistów od budowania wizerunku dobrych praktyk w kontaktach z mediami. Powiedzą o tym, jak wystrzegać się błędów i co zrobić, aby na linii piarowiec-dziennikarz było jak najmniej iskrzenia. Okazją do tego będzie Kongres Profesjonalistów Public Relations 2015. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia br., a jego tematem przewodnim będą właśnie media relations.

Czego dziennikarze najpopularniejszych w Polsce mediów mogą nauczyć piarowców? Tego dowiemy się już niebawem, podczas kolejnej edycji jednego z najdłużej odbywających się w branży wydarzeń – Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Na liście tegorocznych prelegentów znalazły się znane wszystkim nazwiska, takie jak: Grzegorz Miecugow, Maciej Orłoś czy Tomasz Machała. Jednak to tylko przedsmak tego, co w kwietniu czeka branżę PR w Rzeszowie.

Trendy w media relations, wyzwania i prognozy na przyszłość będą tematem Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Wydarzenie to ogólnopolskie spotkanie łączące środowisko i ludzi zajmujących się problematyką PR. Inicjatywa stanowi forum dialogu, inspiracji i integracji wszystkich tych, którzy tworzą branżę: praktyków, naukowców i pasjonatów. Podczas Kongresu odbędą się wystąpienia plenarne z udziałem ekspertów oraz warsztaty poświęcone praktycznym aspektom działań komunikacyjnych w mediach.

Wydawnictwo Słowa i Myśli jest partnerem tego wydarzenia.

Szczegółowe informacje na stronie: www.kongresprofesjonalistow.pl
Rejestracja: www.kongresprofesjonalistow.pl/zgloszenia/

Marketing nieruchomości
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej
[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16695872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem