Przedsiębiorcy Mistrzowie Strategii - patronujemy!

Opublikowano: 31-10-2014

Już po raz szósty odbędą się DGCS Open VI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach „Przedsiębiorcy - Mistrzowie Strategii”. Wydawnictwo Słowa i Myśli jest patronem tego wydarzenia.

Turniej na stałe wpisał się już w ogólnopolski scenariusz imprez szachowych w naszym kraju. To niezwykle prestiżowa impreza, zapewniająca promocję Ostrowa Wielkopolskiego i regionu nie tylko na krajowej, ale i międzynarodowej arenie. Turniej ma już swoją renomę. Uczestniczą w nim przedsiębiorcy z całego kraju. Dzięki tej imprezie mają oni szansę poznać Ostrów Wielkopolski i jednocześnie nawiązać nowe kontakty biznesowe – wspomina Dariusz Puchalski Prezes DGCS S.A.

W dotychczasowych pięciu edycjach turnieju udział wzięło ponad 400 zawodników oraz przedsiębiorców. W tym gronie byli także zagraniczni goście z takich krajów, jak Ukraina, Białoruś, czy Litwa.  W imprezie nie brakowało też uznanych i utytułowanych zawodników, arcymistrzów szachowych. Wysokie umiejętności prezentowane przez uczestników turnieju powodują, że poziom rywalizacji jest wysoki. Poszczególne spotkania są ciekawe i emocjonujące. Turniej rozwija się w systematyczny sposób. Rośnie jego ranga, bierze w nim udział coraz większa rzesza zawodników.

W tym roku główna nagroda to 5.000 pln. Natomiast pełna pula nagród wynosi prawie 13.000 pln. Dodatkowo do wygrania będzie 15 książek o tematyce biznesowej ufundowanych przez Wydawnictwo Słowa i Myśli jak również program FRITZ – najlepszy program szachowy.

Zapisy do turnieju można dokonywać elektronicznie poprzez stronę szachy.dgcs.pl
Zapraszam 29 listopada do Ostrowa Wielkopolskiego!

 

Data: 29 listopada 2014 r.
Miejsce: Ostrów Wielkpolski, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego przy ulicy Partyzanckiej 2
Więcej informacji na stronie: szachy.dgcs.pl

Komunikacja marketingowa 2030
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej