Aktualności

Aktualności

Justyna Bakalarska o marketingu wartości dla Socialpress
23-11-2016

Jak myślimy o wartościach w kontekście firmy? Jaki wpływ na wartości mają influencerzy? Na te i inne pytania odpowiada Justyna Bakalarska, autorka książki Marketing wartości.

Zapraszamy!

więcej»
Spotkanie autorskie z Justyną Bakalarską
02-11-2016

Serdecznie zapraszamy na niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie z Autorką Marketingu wartości Justyną Bakalarską.

więcej»
Weekendowy Konkurs Jesienny - informacje i Regulamin
23-09-2016

Z uwagi na najbliższy, niezbyt słoneczny weekend z przyjemnością ogłaszamy kreatywny, Weekendowy Konkurs Jesienny. Do wygrania Kreatywnik. Marketing i Biznes . Zadaniem jest wymyślenie planu marketingowego dla "Jak sprzedać deszcz".

więcej»
MixerHR - Patronujemy konferencji
09-08-2016

Już niebawem kolejna inicjatywa branżowa organizowana przez portal HRPolska.pl. MixerHR 2016 to projekt, który prezentuje najnowsze trendy HR oraz integruje środowisko branżowe. Oryginalny w formie MIX różnorodności tematów i treści gwarantuje bardzo intensywny dzień wszystkim uczestnikom konferencji.

więcej»
Szlakiem opowieści - relacja ze spotkania
20-06-2016

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania autorskiego Jacka Szlaka, które odbyło się 8 czerwca w zabytkowych wnętrzach, najstarszej księgarni w Europie - Matras w Krakowie.

więcej»
Majówka z marketingiem - fotorelacje
03-06-2016

Maj obfitował w ciekawe i inspirujące wydarzenia, w trakcie których mieli Państwo okazję przedyskutować z autorami wiele nurtujących Państwa kwestii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

więcej»
Spotkania autorskie w czerwcu
24-05-2016

Zapraszamy na kolejne, inspirujące spotkania z autorami: Jackiem Szlakiem oraz Tomaszem Reichem.

więcej»
Festiwal Dobrego Contentu - Patronujemy
04-05-2016

Festiwal Dobrego Contentu to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Wydawnictwo Słowa i Myśli zostało partnerem strategicznym tego wydarzenia.

więcej»
Majówka z marketingiem
27-04-2016

Zapraszamy serdecznie na spotkania z: Maciejem Tesławskim, Tomaszem Reichem, Robertem Stępowskim oraz Jackiem Szlakiem.

więcej»
Case Open 2016 za nami
19-04-2016

Case Open 2016 już za nami. Wraz z prelegentami i uczestnikami Forum zmierzyliśmy się z różnymi aspektami strategii w marketingu. Rozmawialiśmy o budowaniu relacji, nowych narzędziach marketingowych, społecznej odpowiedzialności biznesu, marketingu w kulturze i oczywiście o pieniądzach (czyli kosztach wprowadzania nieprzemyślanych strategii).

więcej»

techniki promocji sprzedazy
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej