Marketing

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11-20 of 31

 1. Marketing wartości

  Marketing wartości

  Justyna Bakalarska

  cena: 38,00 zł

  Marketing wartości to nie tylko dostarczanie wartości dla Klienta firmy, ale również tworzenie wartości wewnątrz organizacji i oferowanie ich społeczeństwu.
  Przeczytaj i sprawdź jak to robią najlepsi na rynku!

  Inspirujące historie polskich firm, które wierzą, że biznes ma do spełnienia ważniejsze zadanie niż tylko zarabianie pieniędzy, a człowiek stanowi w nim największą wartość.  

  Dowiedz się więcej
 2. W market[r]ingu, czyli jak nie zginąć w świecie mediów społecznościowych
  cena: 58,00 zł

  Brak w magazynie

  Z tą samą jak zawsze charyzmą i pewnością siebie, do której zdążył już przyzwyczaić swoich czytelników, Vaynerchuk stawia sobie za cel wzmocnienie „prawych sierpowych” zadawanych przez specjalistów marketingu poprzez zmianę sposobu, w jaki zabiegają o zadowolenie klienta oraz o bycie numerem jeden na rynku.

  Dowiedz się więcej
 3. Gwoździem w mózg

  Gwoździem w mózg

  Leszek Stafiej

  cena: 27,00 zł

  Brak w magazynie

  Gwoździem w mózg to lektura przede wszystkim dla marketera, którego nie zadowala powierzchowna postawa konsumencka. To książka dla tych, którzy poszukują głębszego wglądu, prawdziwego insightu, by lepiej rozumieć rynek  i  docierać  do niego  ze słusznym i nieodpartym przekazem marketingowym, zaspokajając potrzeby uświadomione i  nieuświadomione oraz kreując te, których jeszcze nie ma.

  Dowiedz się więcej
 4. Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę
  cena: 39,90 zł

  Brak w magazynie


  Tradycyjne myślenie o marce, patrzenie wyłącznie na słupki sprzedaży i oferowanie „tylko” produktu... już nie wystarczy.  Wartości, pasja i ciągłe poszukiwanie, jak wzbogacić życie Klienta – to klucz do sukcesu.

  Dowiedz się więcej
 5. Opowieści w marketingu
  cena: 37,00 zł

  Brak w magazynie


  To książka, w której znajdziesz wiele inspiracji, ciekawych rozwiązań, przykładów wykorzystania najbardziej skutecznych narzędzi marketingu narracyjnego. Autor porusza różne aspekty budowania świata narracji.

  Dowiedz się więcej
 6. Marketing nieruchomości. Home branding praktycznie
  cena: 45,00 zł

  Brak w magazynie

  Książka prezentuje nowatorskie spojrzenie na sprzedaż nieruchomości, przez pryzmat wartości i pragnień Klienta. W bardzo logiczny i uporządkowany sposób Autor przechodzi od teorii, przez praktykę, do refleksji i dobrych wskazówek. 

  Dowiedz się więcej
 7. Techniki promocji sprzedaży

  Techniki promocji sprzedaży

  Maciej Tesławski

  cena: 43,00 zł

  Brak w magazynie


  Techniki promocji sprzedaży to książka, która otworzy oczy wielu marketerom, przewróci do góry nogami ich spojrzenie na promocje.

  Dowiedz się więcej
 8. Jak nowe technologie zmieniają biznes
  cena: 38,00 zł

  Aby zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych i marketingowych musisz wykorzystywać siłę napędową w postaci najnowszych dostępnych technologii.
  Poznaj je teraz wszystkie!

  Dowiedz się więcej
 9. Motyw. Twórz, inspiruj, ozdabiaj
  cena: 27,00 zł

  Idee, wartości, przekazy. Wszystko co inspiruje i daje natchnienie.
  Książka z posterami na ścianę  do zawieszenia, do działania! 

  Dowiedz się więcej
 10. Kreatywnik. Marketing i biznes

  Kreatywnik. Marketing i biznes

  Mariola Dołgan, Magda Hatowska

  cena: 22,00 zł

  Brak w magazynie

  Kreatywnik. Marketing i biznes to świetna pozycja poprawiająca kreatywność i twórcze myślenie. Pozwala nauczyć się myślenia out of the box, co w dzisiejszym świecie jest bardzo ważną zaletą. Kreatywnik przeznaczony jest dla osób zajmujących się marketingiem, biznesem, kreacją reklamy oraz design thinking. Dowiedz się więcej

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11-20 of 31

techniki promocji sprzedazy
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej
[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21944536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem