Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych

Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych

Patrycja Korpacka i Andrzej Zdanowski

Format: B5
Objętość: 234
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-63566-58-6
cena: 49,00 zł

Pierwsza książka odkrywająca tajemnice warsztatu szkoleniowego! Zasada nr 1  Minimum teorii, maksimum praktyki!LUB
Opis

Szczegóły

„Sięgaj dalej. Scenariusze szkoleń biznesowych” to dwa szczegółowe scenariusze, które zawierają łącznie 70 gotowych i sprawdzonych ćwiczeń. To w sumie prawie 29 godzin ćwiczeń, a łączny czas trwania modułów wynosi ponad 41 godzin.

Książka dedykowana jest osobom pracującym w sprzedaży, obsłudze klienta, występującym publicznie i dbającym o swój wizerunek. Kierujemy ją również do menedżerów. Korzystając z wybranych modułów i ćwiczeń zawartych w książce, będą mogli pracować nad konkretnymi umiejętnościami, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego zespołu. A przecież po to głównie się szkolimy, aby sięgać dalej.


Książka to kopalnia wiedzy, jak merytorycznie i ciekawie przygotować profesjonalne szkolenie. Znajdziesz w niej konkretne i praktyczne sytuacje z sali szkoleniowej. „Sięgaj dalej” to pierwsza tak praktyczna pozycja na rynku, w której autorzy dzielą się tajemnicą swojego warsztatu. Przedstawione scenariusze i ćwiczenia w niej prezentowane są w pełni przez nich sprawdzone.

Książka to gotowe scenariusze kilkudniowego cyklu warsztatowego, podzielonego na poszczególne tematy: obsługa klienta, techniki sprzedaży, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Obszerna baza praktycznych ćwiczeń to doskonałe narzędzie, które realnie zwiększy efektywność uczestników Twoich warsztatów. Zawiera ona również opisy naszych doświadczeń, możliwe pytania grupy, a także najczęstsze błędy pojawiające się w trakcie sesji szkoleniowych.

Sukces gwarantuje odpowiednie przygotowanie, dlatego nie zwlekaj ani chwili, zanurz się w lekturze i działaj! 

Premiera książki: 24 listopada 2015 r.

Patronat medialny


Spis treści

Spis treści

WSTĘP

PSYCHOLOGIA W SPRZEDAŻY ORAZ PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA
Program szkolenia
Wstęp
MODUŁ I
Przekonania i zmiana nastawienia, automotywacja do osiągania celów i wyników
MODUŁ II
Jak cię widzą, tak cię piszą
MODUŁ III
Komunikacja podstawowym narzędziem do osiągania sukcesów w sprzedaży
MODUŁ IV
Motywacja klienta do zakupu i pokazywanie korzyści z produktu podczas rozmowy z klientem
MODUŁ V
Telefoniczna obsługa klienta
MODUŁ VI
Trudny klient. Techniki zwiększające efektywność radzenia sobie z obiekcjami klientów
MODUŁ VII
Podsumowanie i złote zasady pracy z klientami

AUTOPREZENTACJA I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE
Program szkolenia
Wstęp
MODUŁ I
Czym jest ta cała autoprezentacja?
MODUŁ II
Po co pytamy? Aktywne słuchanie i dopasowanie
MODUŁ III
Mowa ciała. Wystąpienia publiczne
Moduł IV
Narzędzia wpływu podczas wystąpień
MODUŁ V
Prezentacja i jej struktura
MODUŁ VI
Koniec, czyli jak zakończyć z przytupem

POCZYTAJ I ZAINSPIRUJ SIĘ JAK MY

ZAKOŃCZENIE

O Autorze

O Autorze

Patrycja Korpacka – certyfikowany coach i trener biznesu, psycholog, doradca. Współtwórca licznych projektów szkoleniowych, coachingowych i sprzedażowych. Trener freelancer współpracujący z licznymi firmami szkoleniowymi w Polsce. Specjalizuje się w tematach dotyczących m.in. psychologii sprzedaży, coachingu, zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętności menedżerskich, komunikacji interpersonalnej, negocjacji, asertywności, umiejętności trenerskich oraz profesjonalnej prezentacji. Prowadzi zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych „Trener Biznesu” realizowanych przez WSPiA w Lublinie oraz zaprzyjaźniony Europejski Instytut Psychologii Biznesu.

Andrzej Zdanowski – trener, coach, praktyk biznesu. Certyfikowany „Trener zmian”. Od kilkunastu lat tworzy i prowadzi zespoły zadaniowe. Kilkakrotnie nagradzany za wysoką efektywność realizowanych projektów. Autor poradnika „Typologia osobowości w praktyce” i artykułów z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży i zarządzania. Prowadzi autorskie warsztaty „Sprzedaż produktów luksusowych i marek premium”. Specjalizuje się w szkoleniach doskonalących kwalifikacje sprzedawców i kadry menedżerskiej. Stawia na praktykę i kształtowanie konkretnych umiejętności, wychodząc z założenia, że sama wiedza nie wystarczy do osiągnięcia założonego celu.

Załączniki
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Autor Patrycja Korpacka i Andrzej Zdanowski
Format B5
Objętość 234
Oprawa Miękka
Wysyłamy w ciągu/ Termin realizacji 24 godzin // standardowy
ISBN 978-83-63566-58-6
Recenzje
karieramanagera.pl

(...) książka wolna od branżowego żargonu, dzięki czemu w prosty i praktyczny sposób przybliża tematykę szkoleń biznesowych. Podział na moduły pozwala na wybór tematu, który akurat nas interesuje w danym czasie. Można więc każdy z modułów wykorzystywać osobno. Czytelnik biorący wzór z tej książki nie musi opierać szkolenia od A do Z na propozycjach autorów. Może tworzyć własny schemat, łącząc wybrane moduły lub zmieniając ich kolejność. Przeczytaj więcej

Autor: Katarzyna Kruszyńska i Witold Stryj
Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu

(...) Moją szczególną uwagę przykuła forma podsumowania i weryfikacji nabytej wiedzy podczas szkoleń – krzyżówka. Z kolei dużo uwagi autorzy poświęcili mowie ciała w komunikacji interpersonalnej. Dla posiadaczy tej książki jest to cenne, gdyż w każdej chwili mogą zweryfikować gesty i przypomnieć sobie znaczenie komunikacji niewerbalnej. Podsumowując, warto być w posiadaniu takiej książki, gdyż jest to pewnego rodzaju drogowskaz w prowadzeniu szkoleń i warsztatów przez trenerów biznesu. Przeczytaj więcej

Autor: Dorota Jaworska
Komunikacja marketingowa 2030
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej
[profiler]
Memory usage: real: 28311552, emalloc: 28001192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem