Kaizen. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami

Kaizen. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami

Tomasz Miler

Format: B5
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-63566-88-3

cena: 39,00 zł

Special Price 35,10 zł

Książka, która skutecznie zmobilizuje Cię do działania. Poznaj metodę, która pozwoli Ci skutecznie realizować Twoje cele małymi krokami. Zobacz, jak dzięki nim możesz dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe. 

LUB
Opis

Szczegóły


Czy nie ogarnia Cię czasami poczucie bezsilności, a sprawy bieżące przytłaczają tak bardzo, że zapominasz o swoich marzeniach, planach, o tym, co najbardziej istotne w Twoim życiu? 

Książka Kaizen. Jak osiągać wielkie cele małymi krokami pokazuje, że mimo lęku, obaw, różnych wewnętrznych barier i zniechęcenia masz jednak wpływ na to, co robisz i jak będzie wyglądać Twoja przyszłość. Metodą małych kroków i konsekwentnych działań możesz stopniowo przybliżać się do realizacji swoich celów.
Autor, opisując autentyczne historie, wyjaśnia, na czym polega filozofia kaizen. Podpowiada, jak zastosować tę metodę w takich aspektach życia, jak sport, odchudzanie, finanse, relacje, coaching czy biznes. Proponuje także praktyczne ćwiczenia, jak wprowadzić ją w życie.

Książka skutecznie mobilizuje do podjęcia metody krok po kroku, aby realizować swoje cele i dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe. 

 

 

Spis treści

Spis treści

1. Co to jest kaizen

2. Historia kaizen

3. Czy szybko znaczy dobrze?

4. Zasady kaizen

5. Strach i mózg

6. Małe wielkie kroki - nawyki

7. Cele. Małe czy duże?

8. Małe kroki – przykłady z życia

9. Małe kroki. Odchudzanie

10. Małe kroki. Bieganie

11. Małe kroki. Relacje

12. Małe kroki. Finanse

13. Małe kroki. Sposób myślenia

14. Małe kroki – przykłady z biznesu

15. Przykładowe metody małych kroków w firmach

16. Historie, które mnie inspirują

O Autorze

O Autorze

 

Tomasz Miler

Trener efektywnej zmiany, coach, marketingowiec. Przez kilkanaście lat pracował w różnych środowiskach – był m.in. analitykiem mediowym, marketingowcem, kierownikiem zespołów sprzedaży, projekt managerem, doradcą finansowym oraz sprzedawcą reklam. Pracował w dużych korporacjach mediowych oraz małych kilkuosobowych firmach rodzinnych. Był też kierownikiem Domu Pracy Twórczej w Pałacu w Oborach pod Konstancinem.

Jest  wielkim zwolennikiem i propagatorem filozofii Kaizen małe kroki są potężną siłą, które tworzą wielkie zmiany. Zmiany w domu, w rodzinie, w pracy. Małymi krokami przebiegł kilka maratonów szosowych oraz kilka ultramaratonów górskich. Małymi krokami został trenerem efektywnej zmiany według filozofii Kaizen. Prowadzi warsztaty zmiany: Kaizen - Sukces pokrojony na plasterki. Małymi krokami został też autorem niniejszej książki. Prowadzi blog na temat rozwoju osobistego na stronie www.tomasz-miler.pl.

Załączniki
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Autor Tomasz Miler
Format B5
Oprawa Miękka
ISBN 978-83-63566-88-3
Recenzje
  • Nie dodano jeszcze recenzji

Komunikacja marketingowa 2030
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej