Kaizen. Jak osiągnąć wielkie cele małymi krokami

Kaizen. Jak osiągnąć wielkie cele małymi krokami

Tomasz Miler

Format: B5
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-63566-88-3
cena: 39,00 zł

Książka, która skutecznie zmobilizuje Cię do działania. Poznaj metodę, która pozwoli Ci skutecznie realizować Twoje cele małymi krokami. Zobacz, jak dzięki nim możesz dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe. 

LUB
Opis

Szczegóły


Czy nie ogarnia Cię czasami poczucie bezsilności, a sprawy bieżące przytłaczają tak bardzo, że zapominasz o swoich marzeniach, planach, o tym, co najbardziej istotne w Twoim życiu? 

Książka Kaizen. Jak osiągnąć wielkie cele małymi krokami pokazuje, że mimo lęku, obaw, różnych wewnętrznych barier i zniechęcenia masz jednak wpływ na to, co robisz i jak będzie wyglądać Twoja przyszłość. Metodą małych kroków i konsekwentnych działań możesz stopniowo przybliżać się do realizacji swoich celów.
Autor, opisując autentyczne historie, wyjaśnia, na czym polega filozofia kaizen. Podpowiada, jak zastosować tę metodę w takich aspektach życia, jak sport, odchudzanie, finanse, relacje, coaching czy biznes. Proponuje także praktyczne ćwiczenia, jak wprowadzić ją w życie.

Książka skutecznie mobilizuje do podjęcia metody krok po kroku, aby realizować swoje cele i dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe. 

 

 

Spis treści

Spis treści

1. Wstęp
2. Historia Kaizen
3. Kaizen - zasady
4. Czy szybko znaczy dobrze?
5. Strach - co nam odbiera, a co daje?
6. Cele - po co? Jakie? I dlaczego?
7. Nawyki - jak je zmieniać?
8. Kaizen na przykładach
               8.1 Kaizen w biznesie
               8.2 Kaizen a odchudzanie
               8.3 Kaizen a relacje
               8.4 Kaizen w finansach osobistych
               8.5 Kaizen a coaching
               8.6 Kaizen a pisanie
9. Historie, które inspirują
               9.1 Maciek
               9.2 Lopez
               9.3 Łukasz
               9.4 Siula Grande
               9.5 Carl Hayden School

O Autorze

O Autorze

 

Tomasz Miler

Trener efektywnej zmiany, coach, marketingowiec. Przez kilkanaście lat pracował w różnych środowiskach – był m.in. analitykiem mediowym, marketingowcem, kierownikiem zespołów sprzedaży, projekt managerem, doradcą finansowym oraz sprzedawcą reklam. Pracował w dużych korporacjach mediowych oraz małych kilkuosobowych firmach rodzinnych. Był też kierownikiem Domu Pracy Twórczej w Pałacu w Oborach pod Konstancinem.

Jest  wielkim zwolennikiem i propagatorem filozofii Kaizen małe kroki są potężną siłą, które tworzą wielkie zmiany. Zmiany w domu, w rodzinie, w pracy. Małymi krokami przebiegł kilka maratonów szosowych oraz kilka ultramaratonów górskich. Małymi krokami został trenerem efektywnej zmiany według filozofii Kaizen. Prowadzi warsztaty zmiany: Kaizen - Sukces pokrojony na plasterki. Małymi krokami został też autorem niniejszej książki. Prowadzi blog na temat rozwoju osobistego na stronie www.tomasz-miler.pl.

Załączniki
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Autor Tomasz Miler
Format B5
Oprawa Miękka
ISBN 978-83-63566-88-3
Recenzje
  • Nie dodano jeszcze recenzji

techniki promocji sprzedazy
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej