Wspinaczka coacha

Wspinaczka coacha

Aneta Jurewicz

Format: B5
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-63566-99-9

cena: 39,00 zł

Special Price 35,10 zł

Każdą, nawet najwyższą górę zdobywa się krok za krokiem, nie ma innej drogi!

LUB
Opis

Szczegóły

Wspinaczka coacha – przewodnik dla początkujących coachów jest metaforyczną podróżą „po szlakach” rozwoju kompetencji coachingowych.

Autorka prowadzi Czytelnika, posługując się metaforą wspinaczki górskiej, przez kolejne szczeble kariery coacha i doskonalenie jego kluczowych kompetencji – od wyboru szkoły coachingu aż po akredytację. W książce – jak przewodnik po górskich szlakach – pokazuje nam krok po kroku rozwój osobisty coacha, odpowiada na najczęstsze pytania i rozwiewa różne wątpliwości.

Oprócz praktycznych i merytorycznych wskazówek, dobrych praktyk i drogowskazów mentora coacha, Czytelnik znajdzie tu wiele metafor, inspiracji, podpowiedzi, myśli, obszarów do wglądu i gotowych narzędzi wspierających rozwój osobisty coacha.

O Autorze

O Autorze

Aneta Jurewicz

Dyrektor ds. rozwoju w Hutchinson Institute oraz dyrektor generalny w Jurewicz Coaching Projekt.

Trener biznesu, trener trenerów, mentor coach, Coach ACC International Coach Federation, certyfikowany Coach Zespołowy i Grupowy. Dyrektor merytoryczny szkoleń YOUVENA. Prelegent na Ogólnopolskich Konferencjach branży szkoleniowej.

Wykładowca i trener coachingu na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadziła warsztaty w Szkole Coachów Akademii SET®. Prowadzi mentorcoaching i superwizje dla coachów w procesie akredytacji ICF, a także Executive Coaching głównie w branży finansowej i medyczno-farmaceutycznej.

 


Załączniki
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Autor Aneta Jurewicz
Format B5
Oprawa Miękka
ISBN 978-83-63566-99-9
Recenzje
  • Nie dodano jeszcze recenzji

Marketing nieruchomości
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej